پنج شنبه، 8 خرداد ماه 1399

با تگهای خرید میتوانید هر آنچه در تصاویر اینستاگرام میبینید را بخرید

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوبی که نیازی به معرفی ندارد در حال تست قابلیت جدید تگ‌های فروش است که به کاربران امکان می‌دهد محصولات مورد علاقه خود را تا حدودی به صورت مستقیم از این اپلیکیشن خریداری کنند. با تک شات همراه باشید.
با استفاده از این قابلیت جدید شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف می‌توانند محصول خود را در عکس‌های مختلف تگ کنند، درست مانند وقتی که دوستان خود را در یک عکس تگ می‌کنید. به این ترتیب کاربران می‌توانند روی این تگ‌ها ضربه بزنند و محصول را از اینستاگرام خریداری کنند، بدون اینکه نیاز باشد یک صفحه مرورگر جدید باز کنند.
این راهکار تبلیغاتی جدید برای کاربران آزار دهنده نخواهد بود زیرا تگ‌ها دارای این قابلیت هستند که به صورت پیش فرض مخفی باشند و در صورت تمایل کاربر نمایش داده شوند، کاربر باید روی یک دکمه ضربه بزند تا بتواند جزییات محصولات را درون یک آگهی تصویری ببیند. با ضربه زدن روی این محصولات، جزییات بیشتر و هم چنین لینک خرید محصولات از صفحه فروشگاه آنلاین این شرکت در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.
البته هنوز قابلیت خرید محصولات به صورت کاملا مستقیم از اینستاگرام وجود ندارد اما دیگر نیازی نست که کاربر خودش به دنبال وب سایتی بگردد که می‌تواند محصولی که در اینستاگرام دیده است را از آنجا خریداری کند.
به گفته اینستاگرام در این مرحله 20 شرکت‌ از جمله ابرکرومبی اند فچ که بیشتر در عرصه مد فعالیت می‌کنند، از این راهکار فروش جدید استفاده می‌کنند و این تگ‌ها در مقطع فعلی تنها برای برخی از کاربران نسخه iOS این اپلیکیشن در ایالات متحده قابل دیدن خواهند بود. انتظار می‌رود که این قابلیت به زودی در نسخه اندروید و برای ویدیوهای تبلیغاتی نیز فعال شود.

Content Manager

Content Manager

  • بخش های مرتبط