سه شنبه، 24 فروردین ماه 1400

برقرار کردن تماس صوتی با نسخه جدید تلگرام

به تازگی امکانات جدید برای تماس صوتی کاربران در تلگرام راه اندازی شده است،برای دستیابی به این امکان باید تلگرامتان نسخه 3.18.1 باشد،بعد از بروز کردن تلگرام خود به آخرین نسخه، کافی است تا با مراجعه به صفحه‌ی پروفایل کاربر مورد نظر به گزینه‌ی Call دسترسی داشته باشید.

تماس صوتی در تلگرام

اگر مخاطبتان تلگرام خود را به روز کرده باشد و همچنین اگر دریافت تماس صوتی را برای اکانت خود غیر فعال نکرده باشد تماستان برقرار خواهد شد و می‌توانید به گفتگو بپردازید،همچنین گزینه Call نیز به منوی تلگرام اضافه شده است که می توانید گزارش تماس های دریافتی یا ارسالی را مشاهده کنید.

در تلگرام حتی برای تماس صوتی نیز شما بدون نیاز به شماره مخاطبتان و فقط با داشتن آیدی او میتوانید با او تماس حاصل کنید،و البته برای امنیت بیشتر کاربران امکان بستن تماسها برای همه افراد و باز گذاشتن آن برای اشخاص خاصی امکان پذیر است .

صرفه جویی در مصرف دیتا

در تماس صوتی تلگرام میتوانید میزان مصرف دیتایتان را نیز کنترل نمایید، برای این کار ابتدا وارد تنظیمات تلگرام شوید و سپس در Data and Storage Settings، گزینه‌ی Use Less Data را فعال کنید با این روش صدا با کاهش اندکی کیفیت،حجم مصرفی شما را کمتر خواهد کرد.

تماس صوتی ایمن  

در تلگرام مانند سکرت چت هایی که وجود داشت که میتوانستید از آن برای امنیت بیشتر استفاده کنید امکان تماس ایمن هم امکان پذیر شده است، با این روش که کدهای پیچیده و رمزنگاری‌شده را در قالب ۴ اموجی به کاربر نشان می‌دهد ،در صورتی که این ۴ اموجی در گوشی مبدأ و مقصد یکسان باشند، امنیت مکالمه برقرار است و می‌توانید با خیال راحت مکالمه‌ ای با امنیت بالا داشته باشید.

تماس صوتی در تلگرام

mina misaghi

mina misaghi

  • بخش های مرتبط