سه شنبه، 24 فروردین ماه 1400

تکنولوژی جدید در البسه با ژاکت های هوشمند

شرکت  گوگل در حال برنامه ریزی برای تولید ژاکت های جدید هوشمند می باشد، گوشی های هوشمند میتوانند به این ژاکت ها که به اصطلاح ژاکارد نام دارند متصل شوند ،این فناوری اتصال به لباس اولین بار در ژوئن سال 2015 گزارش شده بود،همچنین اعلام شده است که ژاکت های جدید حدود 350 دلار قیمت خواهد است و در پاییز در دسترس خواهند بود.

ژاکت هوشمند گوگل
استفاده  کنندگان می توانند از این ژاکت های هوشمند برای مسیریابی، پخش موسیقی و جواب دادن به تماس هایشان استفاده کنند، گوگل در این ژاکت از برچسب یا تگ کوچک قابل شارژ استفاده کرده است که در سطح بیرونی آستین قرار دارد،عمر باتری این برچسب دو روز است و البته بستگی به نحوه استفاده شما میتواند بیش از این مدت نیز افزایش می یابد.

ژاکت های جدید هوشمند
این ژاکت هوشمند می تواند به گوشی هوشمند شما از طریق بلوتوث متصل شود ، و به سادگی بدون استفاده از گوشی تلفن همراه هوشمند  خود برای مسیریابی، کم و زیادکردن صدای موسیقی یا پاسخ دادن به تماس تلفنی استفاده گردد فقط  کافیست دکمه ژاکت را لمس کنید .

ژاکت هوشمند

بخش داخلی لباس از پارچه خاصی بافته شده است که رسانا میباشد و تفاوت این لباس با لباس های عادی قابل درک نمیباشد، حتی مانند لباس های عادی قابل شستشو می باشد، گوگل قصد دارد در آینده باز هم نمونه های دیگری از این نوع البسه را نیزتولید کند.

mina misaghi

mina misaghi

  • بخش های مرتبط