پنج شنبه، 10 مهر ماه 1399

هدست واقعیت مجازی سونی، فراتر از حد انتظار ظاهر شده است

چندی پیش شاهد عرضه یکی از باشکوه ترین و موردانتظارترین دستگاه های گیمینگ یعنی هدست واقعیت مجازی پلی استیشن بودیم. به گفته فروشگاه های بزرگ صنعت بازی های ویدیویی، فروش این هدست پا را از حد انتظار فرا تر گذاشته است.
به نقل از گیم استاپ، یکی از بزرگترین خرده فروشان لوازم الکتریکی و محصولات گیمینگ آمریکا، هدست PSVR از انتظارات آنها فراتر ظاهر شده و آنها دستگاه های بیشتری را برای تعطیلات پیش رو، سفارش داده اند.
به گفته Bob Puzon از گیم استاپ، پلی استیشن VR اولین قدم را فوق العاده برداشت و کارش را با فروش بی نظیری آغاز کرد. آنها، به دلیل زیاد بودن تقاضا، دستگاه های بیشتری را درخواست نمودند تا بتوانند از پس مشتریان در تعطیلات زمستانی بربیایند.
دستگاه هایی که در روز عرضه این هدست فراهم شده بودند، به سرعت به فروش رفتند و اکنون، خریداران باید منتظر بمانند تا سفارشات ماه نوامبر و دسامبر فرا برسد.
لازم بذکر است که یکی از کارهای فوق العاده ای که توسط فروشگاه های گیم استاپ انجام گرفته، این است که آنها به مشتریان خود اجازه می دهند تا هدست PSVR را امتحان کنند. دموهایی که گیم استاپ در 115 شعبه خود در آمریکا در اختیار خریداران می گذارد تا هدست را امتحان کنند، کاملا رایگان است؛ برخلاف انگلستان که برای امتحان هدست توسط خریداران در 10 الی 30 دقیقه، از آنها هزینه ای دریافت می شود.
تست هدست قبل از خرید، یکی از نکات کلیدی برای مشتریان است، زیرا برخی از افراد نسبت به حرکت های داخل هدست حساسیت بیشتری دارند و ممکن است در حین استفاده از PSVR، دچار سرگیجه یا تهوع شوند!

Content Manager

Content Manager

  • بخش های مرتبط